im. Marii Grzegorzewskiej w Poznaniu

Spotkanie opłatkowe w Klubie absolwenta.

12 grudnia 2017r. odbyło się ostatnie spotkanie w tym roku. Podzieliliśmy się opłatkiem, śpiewaliśmy kolędy i smakowaliśmy ciasta, przygotowane przez mamy absolwentów. Były też prezenty. Miło spędziliśmy wspólny czas, organizując go razem.


Klub absolwenta przygotowuje soki ze świeżych owoców.

24 października 2017 r. w oddziale przy ul. Rycerskiej 43 odbyło się kolejne spotkanie w Klubie Absolwenta. Przyszło na nie wielu absolwentów. Cieszyli się wzajemnym komunikowaniem oraz tym, że mogli nakryć stół, postawić na nim coś słodkiego oraz zaparzyć kawę lub herbatę. Dużo radości sprawił im pomysł przygotowania świeżych soków z owoców. Ten wspólnie spędzony czas tak szybko minął, ale wystarczyło go, aby jeszcze razem zagrać w dobieranie obrazków w pary.


Andrzejkowo-imieninowo-urodzinowe spotkanie.

21 listopada 2017r. Klub Absolwenta ZSS nr 103 w oprawie andrzejkowo-urodzinowo-imieninowej.  Jak mowa o Andrzejkach to na pewno muzyka i taniec. Tego nie zabrakło podczas naszego spotkania. Było tez wspólne przygotowywanie niespodzianki – kartki imieninowej i urodzinowej dla Klubowiczów, którzy mieli dziś swój dzień. A zapamiętają go z pewnością na długo, ponieważ rodzice absolwentów również przygotowali prezenty i życzenia.