im. Marii Grzegorzewskiej w Poznaniu

SPOTKANIE WIOSENNO-WIELKANOCNE

Klub Absolwenta o sobie nie zapomina! Wszyscy się uśmiechają i wesoło do Was machają! Nauczyciele razem z Absolwentami wspominali dzisiaj, Święta Wielkiejnocy z ubiegłych lat. I nawet pokazywaliśmy sobie pisanki z naszych cudownych świątecznych kiermaszów, za którymi niezmiernie tęsknimy 🙂


 CZAS KARNAWAŁU

Na wczorajsze karnawałowe spotkanie on-line w Klubie Absolwenta zaprosiliśmy niektórych uczniów ze starszych klas.


URODZINY MACIEJA

14.01 obchodziliśmy w klubie absolwenta 35urodziny Macieja…był tort, życzenia i tańce… jak przystało w karnawale 🙂


SPOTKANIE W KLUBIE ABSOLWENTA

13.01 odbyło się kolejne z comiesięcznych spotkań młodszej grupy Klubu Absolwenta. Absolwenci wspominali czas, gdy byli uczniami naszej szkoły oglądając filmy i zdjęcia. A ich mamy w tym czasie miały okazję brać udział w warsztatach, podczas których ozdabiały świece serwetkami.


Urodziny Tomasza

W środę, 20.03 w klubie absolwenta pyszny tort z okazji urodzin Tomasza 🙂 sto lat! 😉


Spotkanie absolwentów

24.10.2018 r. odbyło się kolejne spotkanie w Klubie Absolwenta. Świętowaliśmy urodziny Magdy. Wszyscy się świetnie bawili przy muzyce i przy pysznym placku, przyniesionym przez Sebastiana.


Ostatnie spotkanie Klubu Absolwenta przed wakacjami

Ostatnie spotkanie „Klub Absolwenta” odbyło się w Novotelu Malta na zaproszenie Dyrektora. Było pysznie w tym urokliwym miejscu. Novotel dziękujemy. Absolwenci Wam również dziękujemy i do zobaczenia we wrześniu.


Spotkanie w Klubie Absolwenta

Przedostatnie spotkanie w tym roku szkolnym odbyło się nie tylko w letnim klimacie i okolicznościach imieninowych absolwentek: Magdaleny i Joanny. Dziękujemy.


Spotkanie absolwentów w Kawiarni ,,Dobra”.
24 kwietnia 2018r. spotkanie absolwentów odbyło się w Kawiarni ,,Dobra”.
Delektowaliśmy się pyszną kawą, herbatą oraz ciastem.
Na pewno tam wrócimy.

Pożegnanie karnawału

W dniu 23.01.2018r. absolwenci pożegnali karnawał prezentując wspólny koncert na wybranych instrumentach.


Spotkanie w Klubie Absolwenta

W dniu 27 lutego 2018r. odbyło się spotkanie w ,,Klubie absolwenta”, na którym absolwenci przygotowali sałatkę owocową z melona, bananów, pomarańczy, jabłek. Sałatką poczęstowali również swoich rodziców. Zaśpiewali i złożyli życzenia absolwentowi Maciejowi, który niedawno obchodził imieniny.


Spotkanie opłatkowe w Klubie absolwenta.

12 grudnia 2017r. odbyło się ostatnie spotkanie w tym roku. Podzieliliśmy się opłatkiem, śpiewaliśmy kolędy i smakowaliśmy ciasta, przygotowane przez mamy absolwentów. Były też prezenty. Miło spędziliśmy wspólny czas, organizując go razem.


Klub absolwenta przygotowuje soki ze świeżych owoców.

24 października 2017 r. w oddziale przy ul. Rycerskiej 43 odbyło się kolejne spotkanie w Klubie Absolwenta. Przyszło na nie wielu absolwentów. Cieszyli się wzajemnym komunikowaniem oraz tym, że mogli nakryć stół, postawić na nim coś słodkiego oraz zaparzyć kawę lub herbatę. Dużo radości sprawił im pomysł przygotowania świeżych soków z owoców. Ten wspólnie spędzony czas tak szybko minął, ale wystarczyło go, aby jeszcze razem zagrać w dobieranie obrazków w pary.


Andrzejkowo-imieninowo-urodzinowe spotkanie.

21 listopada 2017r. Klub Absolwenta ZSS nr 103 w oprawie andrzejkowo-urodzinowo-imieninowej.  Jak mowa o Andrzejkach to na pewno muzyka i taniec. Tego nie zabrakło podczas naszego spotkania. Było tez wspólne przygotowywanie niespodzianki – kartki imieninowej i urodzinowej dla Klubowiczów, którzy mieli dziś swój dzień. A zapamiętają go z pewnością na długo, ponieważ rodzice absolwentów również przygotowali prezenty i życzenia.