Klub Absolwenta

Klub Absolwenta działa w naszej szkole już prawie 20 lat. Do momentu kiedy byliśmy zmuszeni ograniczyć działania klubu z powodu pandemii, nasze spotkania odbywały się systematycznie raz w miesiącu. Wspólnie z absolwentami przygotowywaliśmy imprezy urodzinowe, dyskoteki karnawałowe, spotkania opłatkowe, a przede wszystkim mogliśmy porozmawiać i pograć razem w grę pamięciową MEMORY.

Niestety od marca 2020 roku mogliśmy spotykać się tylko na otwartej przestrzeni albo online przez komputer. Bardzo czekamy na wznowienie spotkań, ale najważniejsze aby było to dla wszystkich bezpieczne.

KLUB ABSOLWENTA

Rok Szkolny 2022/2023

Szczęśliwy Absolwent

17.11.2022 r. odbyło się pierwsze spotkanie w tym roku szkolnym          w ramach projektu ,,Szczęśliwy Absolwent” prowadzonego przez Zespół Psychologiczno-Pedagogiczny oraz Klub Absolwenta. Na spotkaniu mogliśmy gościć Panią Marzenę Orłowską z SDŚ i OTZ Iskra oraz Rodziców naszych uczniów i uczestników. 

KLUB ABSOLWENTA

Rok Szkolny 2021/2022

Jubileuszowe Spotkanie Absolwentów

W piątek 03.06.2022 r. po południu w oddziale szkoły przy ul. Kanclerskiej spotkali się po latach Absolwenci naszej szkoły. Jak na urodziny szkoły przystało był tort, 100 lat, wiele uścisków, mnóstwo wspomnień i wzruszeń.

W ramach projektu ,,Szczęśliwy Absolwent”, na zaproszenie członków Klubu Absolwenta i zespołu Psychologiczno-Pedagogicznego 26.05.2022 r. o godz.15.30 w bibliotece szkolnej odbyło się spotkanie mam naszych przyszłych Absolwentów z kierownikiem WTZ Koniczynka, Panią Mają Olędzką i uczestnikami warsztatów. 

PIERWSZE SPOTKANIE W ROKU SZKOLNYM 2021-2022

Spotkanie w Klubie Absolwenta odbyło się 5.10.21r. Z różnych powodów odbyło się ono w małym gronie, ale było bardzo udane.  Opowiedzieliśmy Mariuszowi co u nas w szkole, a on nam jak u niego na warsztatach. Poćwiczyliśmy też formę na siłowni w Lasku Marcelińskim.

KLUB ABSOLWENTA

Rok szkolny 2020/2021

Spacer, rozmowa, modlitwa przy grobie śp. Dyrektora Krzysztofa Lauscha – tak nam pięknie minęło popołudnie w ramach Klubu Absolwenta. 

KLUB ABSOLWENTA
Skip to content