Zespół Szkół Specjalnych nr 103 w Poznaniu

FFnC

… Zawsze mnie pytają, czy nie boję się, że pewnego dnia stwierdzę, że nie mam już żadnego pomysłu na film. To mi nie grozi. Boję się czegoś zupełnie innego – że umrę zanim zdążę sfilmować wszystkie moje pomysły…

Woody Allen


6 edycja

Festiwalu Filmów nieCodziennych.

6.FFnC odbędzie się w Kinie Pałacowym w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu.

O nowym terminie poinformujemy Państwa do końca czerwca.

Wszystkich Twórców i Pasjonatów niecodziennego kina, którzy chcą podzielić się swoimi dokonaniami będącymi efektem marzeń, poszukiwań i wspólnej drogi, zachęcamy do przesyłania zgłoszeń na adres festiwalfnc@gmail.com

Zaproszenie kierujemy zarówno do amatorów jak i do profesjonalistów tworzących projekty filmowe z udziałem osób z niepełnosprawnością, ludzi poszukujących sposobu wyrażenia siebie poprzez szeroko rozumianą sztukę, poszukujących własnej tożsamości i swojego miejsca w społeczeństwie.

Jak co roku swoją ofertę kierujemy do młodzieży z niepełnosprawnością ze szkół, a także uczestników warsztatów terapii zajęciowej, środowiskowych domów samopomocy, fundacji i stowarzyszeń i wielu innych miejsc kreatywnych spotkań.

Warunkiem dopuszczenia do konkursu jest korzystanie z legalnych źródeł muzycznych podczas tworzenia filmu. Na zgłoszenia czekamy do 30.08.2021 r.

Liczymy na Waszą obecność!!!

Z filmowym pozdrowieniem,

Organizatorzy

Skip to content