im. Marii Grzegorzewskiej w Poznaniu

Szanowni Państwo

Po uzgodnieniu z Organem Prowadzącym podjęliśmy decyzję o kontynuowaniu edukacji w formie zdalnej bez określenia terminu powrotu dzieci do szkoły. Wynika ona z wielu wątpliwości dotyczących zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa Państwa dzieciom i pracownikom szkoły. Specyfika funkcjonowania naszych uczniów i ich indywidualne potrzeby wymagają podjęcia szczególnych środków bezpieczeństwa fizycznego oraz psychicznego. Chcemy, aby nasi uczniowie byli w momencie otwarcia szkoły zaopiekowani tak, jak tego potrzebują.

W momencie uzyskania wytycznych od Organu Prowadzącego natychmiast je Państwu przekażemy.

Jestem wdzięczna za wszelkie działania, jakie Państwo podejmujecie wspierając nas nauczycieli w pracy zdalnej. Jesteśmy zbudowani  postawą Rodziców, dlatego proszę Państwa o zrozumienie decyzji i dalsze wspieranie procesu edukacji zdalnej.

Życzę Wszystkim zdrowia, cierpliwości i sił w tym trudnym dla nas  czasie.

Miejmy nadzieję na lepsze dni, które z pewnością nadejdą.

Z serdecznymi pozdrowieniami dla wszystkich Rodziców

i naszych Uczniów i Uczestników

Lidia Wojsznis

Poznań,19.05.2020 r.