im. Marii Grzegorzewskiej w Poznaniu

Jak Państwo wiecie, w naszej szkolnej świetlicy realizujemy projekt Pichcić z mamą. Na zajęciach gościliśmy już wiele Mam naszych uczniów. Teraz nie możemy zaprosić ich do szkoły, ale chcemy, aby pomimo to projekt ten był kontynuowany. W marcu mieliśmy zaprosić Mamę Oli z kl. A4, która zaproponowała przepis na deser z granolą i owocami do przygotowania ze swoją córką w domu.

Która z Mam, chce podjąć wyzwanie i przygotować razem ze swoim dzieckiem deser według przepisu Mamy Oli? A może w tym kulinarnym wyzwaniu chce wziąć udział Tata? Jeśli tak, to prosimy o przesłanie jednego zdjęcia wybranego etapu przygotowania deseru i jednego zdjęcia wykonanego deseru (razem dwa zdjęcia) na adresy mailowe:
kaczmarek@zss103.pl lub lukaszewska@zss103.pl do 4 maja 2020 r.

Przysyłajcie Państwo zdjęcia.

Jednocześnie prosimy o wyrażenie zgody na publikację Waszego wizerunku, siostry lub brata naszego ucznia/uczestnika.
„Wyrażam zgodę na publikację mojego wizerunku (imię i nazwisko),
mojej córki/syna (imię i nazwisko) podczas przygotowywania deseru z granolą i owocami w ramach projektu szkolnej świetlicy Pichcić z mamą na stronie internetowej szkoły oraz na profilu facebookowym szkoły.”

Mamo, Tato, jeśli lubisz pichcić może chcesz wziąć udział w projekcie i zaproponować swój przepis w maju lub czerwcu? Napisz nam o tym w wiadomości pod wskazanym adresem mailowym. Tymczasem zachęcamy do przygotowania deseru z granolą i owocami według przepisu Mamy Oli. Życzymy smacznego!

Czekamy na zdjęcia od Państwa i zgodę na publikację Waszego wizerunku w treści maila.


Nauczyciele odpowiedzialni za projekt Pichcić z mamą
Alicja Kaczmarek, Marta Łukaszewska