im. Marii Grzegorzewskiej w Poznaniu

W dniu 8 czerwca 2019 r. na boisku przy ulicy Zmartwychwstańców 10 odbył się Amatorski Turniej Piłki Nożnej Kobiet . Celem tego turnieju było wparcie szkoły w zbiórce pieniędzy na plac zabaw dla naszych uczniów, który ma powstać przy ulicy Kanclerskiej.
Jako „cegiełkę” dostarczyliśmy na imprezę słodki poczęstunek przygotowany przez mamy i wychowawczynie poszczególnych klas. Współorganizatorem turnieju był nasz wieloletni partner i sponsor – Firma YES. Organizatorzy przekazali drobne upominki dla uczniów oraz zorganizowali loterię. W sumie udało się zebrać 1474 złote!
Bardzo się cieszymy, że wpłynie kolejna kwota, która przybliży sfinansowanie placu zabaw dla naszych uczniów.
Wszystkim, którzy włączyli się w organizację tej imprezy bardzo, bardzo serdecznie dziękuję.

Pedagog
Izabela Marciniak.